je stranka

Soutěže o ceny

Když něco děláte rádi, tak ikdyby to pro druhé měla být práce, pro vás to je zábava. A když zábavu podpoříte soutěží, dostává to teprve ty správný grády. My pro vás máme soutěž tématickou a rozhodně o originální dárky. Pravidla jsou jednoduchá, stačí je respektovat a trochu se zapojit a někomu udělat radost… A určitě budou i další soutěže 🙂

O jaké ceny soutěžíme?

Evergreen soutěž:

Soutěž o originální hrníčky s receptem

modrý a červený hrníčekHrníčky mají bílý základ, mohou mít barevné ucho a vnitřek. Potisk obsahuje recept na některou z dobrot, kterou jsme připravovali. Upřednostňujeme jednoduché recepty, aby byly dobroty pro každého snadno a motivační. Co nejjednodušeji, co nejrychleji. A že taky co nejchutněji, to už je asi zbytečné psát… To jsou přeci všechny recepty. Řídíme se heslem, že „proti gustu, žádný dišputát“, takže je to na každém z vás, co si vyberete z naší nabídky.

Jak o hrníčky s receptem soutěžit?

Zašlete nám svůj oblíbený recept na nějakou nepečenou dobrotu na adresu: info@nepecene-dorty.cz. Mohou to být nepečené dorty, bonbony, čokolády, tyčinky a jiné nepečené laskominky a jiné lahůdky (fantazii se meze nekladou, určitě oceníme originalitu). A nemusí to být jen sladkosti, protože připravujeme také další „sekce“ ;-). Podmínkou je, že k receptu připojíte také fotografii svého díla. Když nám napíšte také vaše úplné kontakty a připojíte fotografii vás a třeba i s celou rodinou, rádi vše odpublikujeme. Nezapomeňte nám tedy připsat také váš souhlas se zveřejněním daných fotografií a zaslaných informací (přesnou formulaci jsme uvedli na stránce: „Můj oblíbený RECEPT„, kde se také můžete dozvědět technickou „nápovědu“ pro zaslání dat a fotografií).

Výherce soutěže o originální hrníček losujeme každý druhý týden v měsíci!


A jaké chystáme další soutěže?

Sbíráme námět a rádi se dozvíme více informací od našich čtenářů, kuchařů a kuchařinek, z vašich komentářů a dopisů. Moc děkujeme za zpětné reakce a těšíme se na odezvu.

Připojte se do našeho e-mailového seznamu a nenechte si ujít nové recepty, návody, informace a novinky ze světa Nepečených dortů :)