je stranka

10 dobrých důvodů, proč byste se měli pustit do nepečených dortů

Když jsme hledali tu NEJ motivaci pro vás, museli jsme nažhavit mozkový závity a zapřemýšleli, proč jsme se vlastně do nepečených dortů pustili my. Náš příběh už asi znáte… A tady je 10 důvodů, proč byste se do těch dobrot pustit i vy:

 

Nepečené dorty získávají plných 10 bodů a jasně vítězí! 😀

  1. Nemusíte hlídat troubu… Tu troubu. Tu troubu na pečení 🙂 Prostě v ní nic nepřipálíte 😀
  2. Výroba bývá rychlá a snadná. S malou pomocí dospěláků většinu receptů zvládnou i mrňata. Takže se nenechte zahanbovat, dospěláci 🙂
  3. Je velký výběr receptů nepečených dortů různých chutí a pro různé příležitosti. I velikost porcí si zvolíte sami.
  4. Některé dorty, rolády, zákusky, bonbony a jiné dobroty jsou slaďoučké jako cumel. Některé jsou svěží a lehké. V receptech najdete i slané dortíky. Každému dle gusta.
  5. Je to zábava. Třeba, když omylem mixérem rozprášíte kakao po celé kuchyni. Nebo… 😀
  6. Když vyrábíme, probereme spoustu různých témat. A jak říká táta: „i táta v kuchyni může s ledasčím poradit, ikdyž se to zrovna netýká grilování flákoty :-)“. A tak se u toho třeba dá trénovat násobilka… nebo zlomky :-/ To je pak strááášně moc motivační… 😀
  7. NEJSOU ZBYTKY. Prostě nic nezbyde. Nejenom z hotových dortů. Ale i šlehací metly, misky, lžíce… všechno budete mít dokonale čisté. Olízané 😀 Protože každý „zbyteček“ z výroby můžete rovnou zdlábnout!
  8. Když si uvědomíte, že za hodinu dorazí oslavenec a vy jste zapomněli vyzvednout dort v cukrárně…
  9. Když nevíte, jaký dárek by udělal druhému radost, nepečené dorty jsou jasnou zárukou spokojenosti!
  10. Když zvládnete složit nábytek z IKEA, zvládnete podle receptu „složit“ i dort 😀


Každý má jiný „spouštěč“ a jinou motivaci a jiné důvody, proč se pouští do nových věcí. Nám dal prvotní impuls táta. Ale zajímalo by nás, co vede vás k tomu zkoušet nové věci. A pokud jste se pustili také do nepečených dortů, co bylo tím impulsem pro vás? Napište nám.

Připojte se do našeho e-mailového seznamu a nenechte si ujít nové recepty, návody, informace a novinky ze světa Nepečených dortů :)