je stranka

David M. Strnad o Nepečených dortech s Aničkou a Matějem

David M. Strnad

specialista na videomarketing

Když mě Michal, táta Matěje a Aničky, oslovil s tím, že se chtějí naučit tvořit videa, neváhal jsem ani vteřinu a nabídl mu pomocnou ruku. Anička s Matějem se průběžně vzdělávají a učí novým dovednostem také v online kurzu Video klíč k úspěchu. A myslím, že je to na videích vidět. Každé další video je lepší a lepší!

Kdo je David Strnad?

Nejvíce informací o Davidovi a jeho práci se dozvíte z jeho osobního blogu.

David je autorem vzdělávacího systému a kurzů o videomarketingu Video klíč k úspěchu, z něhož jsme čerpali inspiraci a zkušenosti také my. O čem to je? Jak zvýšit svůj zisk během 90 dní pomocí rostoucího trendu? Ale také, jak využít videa pro zvyšování hodnoty vlastní značky. Jak si ušetřit čas a energii a z dovolené či jiné akce rychle a efektivně natočit a sestřihat poutavé vypovídající video.

David je spoluautorem vzdělávacích kurzů o prezentování čehokoliv kdekoliv Prezentujte jako Ámos. O čem to je? Vaše prezentace už nebudou stejné! Snadněji prosadíte svůj projekt, zboží nebo službu. Zvýšíte svojí sebejistotu a budete důvěryhodnější. Odlišíte se od konkurence. Zákazníci vás budou milovat…

David je též spoluautorem knihy Sponzorovací proces od A do Z aneb vybudujte si funční tým za 90 dní, která je určena lidem, kteří se zabývají multilevel marketingem nebo chtějí vybudovat funkční tým. Navštívit můžete i blog věnovaný tomuto tématu.

Autor mnoha milionových strategií úspěšných internetových projektů a kampaní.

Tím ovšem výčet nekončí, ale je už pouze na vás, jak z práce Davida Strnada můžete těžit zkušenosti sami pro sebe.

V čem nám David Strnad pomohl?

Předně se učíme tvořit kvalitní a poutavá videa tak, aby celý koncept měl smysl. Pomáhá nám s kampaněmi i střihem videí.

Připojte se do našeho e-mailového seznamu a nenechte si ujít nové recepty, návody, informace a novinky ze světa Nepečených dortů :)