Doporučení, reference, pomoc a podpora

Moc si vážíme každého, komu se Nepečené dorty líbí. Jsou ovšem tací, kteří výraznou měrou přiložili ruku k dílu nebo nám předali své znalosti. A abychom byli přesní, tak někdy i šrajtofli, viď, tatínku 🙂 (poznámka Aničky) a bezesné noci 😉 (poznámka Matěje). Mnoho lidí nás začalo bezděčně podporovat, prostě jen tak – ať už sdílením informací, děkovnými i obdivnými 🙂 zprávami, reakcemi na emaily či komentáři.

Rozvíjíme všestranně prospěšnou spolupráci s firmami. Všestranně znamená opravdu všestranně – aby užitek měly všechny strany, včetně našich fanoušků/diváků či zákazníků. Pokud byste rádi spolupracovali také, pak vám musíme říct, že hledáme především synergickou spolupráci, nikoliv jednostranně propagační. Každopádně zde nemůžeme uvádět všechny, kterým patří náš dík (a oni to vědí). Ale rádi zde uvádíme ty, jejichž podíl a zásluhy na vzniku a provozu celého projektu Nepečené dorty, jsou nemalé.


Co nám řekli o Nepečených dortech s Aničkou, Matějem a Zuzankou?

David M. Strnad

specialista na videomarketing

Když mě Michal, táta Matěje a Aničky, oslovil s tím, že se děti chtějí naučit tvořit videa, neváhal jsem ani vteřinu a nabídl mu pomocnou ruku. Anička s Matějem se průběžně vzdělávají v naší online škole. A je vidět, že každé další video je lepší a lepší!

Kdo je David?
František Kozáček

specialista na YouTube

Keď som hovoril prvýkrát s Aničkou i Matějom o tomto nápadě, nadchol ma ucelený a komplexný projekt. Je skvelé, že idete na to takto akčně. Velmi vám držím palce, všetkých pozdravujem a už sa velmi těším na sľúbený dortík.

Až zo Slovenska?
Romana Nagyová

výtvarnice CZ ARTS

Projekt nepečených dortů se mi líbí už jako samostatná myšlenka. Propojit při něčem příjemném jak sourozence tak rodinu jako celek. A to nejen při tvoření, ale i při jejich ochutnávání 🙂 Takový, dle mých slov, sladký… prospěšně užitečný projekt 😉

CZ ARTS?
Olga Strnadová

specialistka na vztahy a komunikaci

Jsem maminka od 3 dětí a starší kluci mi v kuchyni také rádi pomáhají. Budování vztahů v rodinách je nesmírně důležitou součástí rozvoje dětí, jejich osobnosti a komunikace jako takové.

Proč Olga?
Jaroslav Bílek

obchodní ředitel ENAPO

Rádi podporujeme zajímavé smysluplné projekty. A tak recepty na nepečené dorty s Aničkou i Matějem přicházejí v letácích do obchodů po celé ČR motivovat i další děti ke kuchtění výtečných dobrot s rodiči, prarodiči i kamarády.

Co je ENAPO?

Připojte se do našeho e-mailového seznamu a nenechte si ujít nové recepty, návody, informace a novinky ze světa Nepečených dortů :)